Lot 161. Napoléon I, AV 20 Francs 1806 A, Paris
(Sunday, September 16th, 19:53:40 CEST)
Current time: Saturday, April 27th, 12:53:06 CEST
CHF 260.00 (2 bids)
Approx. EUR 265.74 / USD 284.19 / GBP 227.57
CHF 260.00
2018-09-16, 19:17:45
CHF 250.00
2018-09-02, 13:44:34
Bidder 2
eAuction #61, Lot 161. Estimate: CHF 300.00
France. Napoléon I empereur (1804-1814). AV 20 Francs 1806 A (6.42 g). Paris.
Gad. 1023.
TTB à SUP.